Koyu Renk Köpek ve Kediler İçin Ultra Black Şampuan 355 ml

Koyu Renk Köpek ve Kediler İçin Ultra Black Şampuan 355 ml

Koyu Renk Köpek ve Kediler İçin Ultra Black Şampuan 355 ml

Marka:Bio-Groom
Stok Durumu:Stokta var
KDV Dahil: 51,00TL KDV Hariç: 43,22TL
Miktar:     ya da   Alışveriş Listeme Ekle

Ultra Black protein ile zenginleştirilmiş hindistantan cevizi yağı içeren yumuşak, yüksek kaliteli bir şampuandır. Siyah, koyu gri, mavi ve diğer koyu renkli tüylere sahip kedi ve köpekler için özel olarak geliştirilmiştir. Işığın yansıma yadımcı olan maddeler tüylere farkedilir bir parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Her koşulda, tüylerin temiz, düzgün yapılı ve kolayca taranabilir olmasını garanti eder. Ultra Black içersindeki protein tüylerin güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar ve kurumayı önler. Zengin içerikli, köpüklü Ultra Black nötr PH’a sahiptir, matlaşmayı, kötü kokuyu ve tüylerin dökülmesini önler. Durulandıktan sonra tüylerde taze, ferahlatıcı bir koku kalır. Net : 355 ml'dir.

 

Kullanım talimatları (Nasıl uygulanır)

 

Tüyler ılık su le ıslatılır. Bio-GroomUltra Black tüyler üzerine dökülerek iyice şampuanlanır. En iyi sonuç tekrar şampuanlama ve durulama  ve sonrası kurulama ve tüylerin taranması ile elde edilir.  Bio-GroomUltra Black kullanım öncesi su le 1/8 oranında seyreltilebilir.

 

İçerikDoğaya zarar vermeyen ve yenilenebilir bir içerik olan hindistan cevizinden elde edilen temizleyici maddeler, hidrolize protein, hoş bitkisel koku içeriği

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim51.00 TL
225.50 TL51.00 TL
317.00 TL51.00 TL