İade ve Değişim İşlemleri

İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR ?

·      Petit Star'dan almış olduğunuz iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan , giydirilmemiş ürünler dışında tarafınıza teslim aldığınız tarihten itibaren yedi (7) gün süre içinde iade edebilirsiniz.

·       Petitstar.com teslim ettiği ve sonradan iadesi istenen üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumlar tespit ettiği hallerde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

* Satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin tarafınıza teslimi sırasında kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (Eksik veya hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetleriniz dikkate alınmayacaktır.

·      Bu tür hallerde ve değişimlerde ürünün tarafımıza gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

·      Değişimi/ iadesi istenen ürünün gönderimi ‘Sürat Kargo, Küçükbakkalköy Şubesi – Bike Demir’ adına yapılmalıdır.

·      Değişimi / iadesi istenen ürün hakkında bilgi maili petitstar@outlook.com.tr adresine yollanmalıdır, değişim ve iade işlemleri mail yoluyla sadece yazılı olarak kabul edilmektedir.

·      Çamaşır, bel bandı(çiş pedi), bakım malzemeleri gibi hijyenik ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa elimize  ulaştığı andan itibaren havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 7 (Yedi) iş günü içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteri banka hesabına iade edilir. Kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 7 iş günü içinde yapılacaktır. İadenin kartınıza geçmesini kontrol etmeniz için bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.  Bu süre Petitstar.com'un sorumluluğu haricinde olup, işlem tamamen bankanın tasarrufundadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Bilgilerinize sunar , ilgilerinize teşekkür ederiz